Transport

Naszym priorytetem jest umożliwienie klientom pełnej informacji o przesyłanych towarach. Klienci otrzymują na bieżąco komunikaty na jakim etapie procesu transportowego znajduje się przesyłka. Dzięki stałej komunikacji, nasi klienci są przygotowani na odbiór dostaw z DK-PROF z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dbamy o wygodę klienta zapewniając rozładunek zamówionych towarów u klienta za pomocą wind, w które wyposażone są nasze samochody.

Terminowo i bezpiecznie dostarczamy zamówienia do odbiorców na obszarze całego kraju.

Więcej informacji na temat transportu DK-PROF, można uzyskać pod numerem telefonu:
18 440 42 97

transport

O firmie

ofirmieKonkurencyjny rynek producentów bram garażowych i rolet zewnętrznych w Polsce stawia przed naszą firmą ambitne wyzwania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, optymalizujemy swoje produkty pod względem ich cech użytkowych. Jednocześnie dbając o niski poziom cen.

więcej

Ciągłe szkolenia

szkoleniaUdział Partnerów Handlowych w szkoleniach DK-PROF jest gwarancją najwyższego poziomu obsługi nabywców. Dostarczamy szeroką wiedzę z zakresu technologii produkcji oraz procesu montażowego naszych produktów.

więcej

Bezpieczne opakowanie

bezpieczne pakowanieW DK-PROF przykładamy szczególną wagę do należytego zabezpieczenia produktów. Dbamy o jakość produktów od momentu rozpoczęcia produkcji, aż do chwili przekazania gotowego wyrobu naszemu Klientowi.

więcej