Moskitiera okienna ramkowa

DK-MO

moskitiera_okienna

W ofercie DK-PROF znajduje się kilka rodzajów moskitier – jednym z najczęściej wybieranych produktów jest moskitiera okienna ramkowa oznaczona symbolem DK-MO.
Produkt ten doskonale sprawdza się na niemal w każdym oknie. Bezinwazyjnego montażu do ramy okna, za pomocą obrotowych zaczepów w prosty sposób może dokonać każdy.

Ramy moskitiery wykonane są z aluminium co zapewnia ich trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz atrakcyjny wygląd. W zależności od potrzeb ramki wykonywane są z dwóch rodzajów profili: stosowanego w większości okien profilu aluminiowego z tzw. wargą, która przylega do ramy okna na całym obwodzie, lub profilu bez tzw. wargi, który umożliwia montaż moskitiery także do okien, w których ramy zabudowane są np. przez prowadnice rolet (dodatkowo profil bez płetwy wyposażony jest w uszczelki szczotkowe gwarantujące szczelność moskitiery).

Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań nasze moskitiery mogą zostać zamontowane niemal na każdym profilu okiennym. Bezinwazyjny montaż dokonywany jest przy użyciu zaczepów dostępnych w pięciu wielkościach.

Aby przedłużyć żywotność moskitier można demontować je przed zimą w celu oczyszczenia i przechowania do następnego sezonu. Dzięki temu nasz produkt będzie Państwu służył przez wiele lat.

Kolorystyka ramy moskitiery

kolorystyka_bialyBiały
kolorystyka_bialyAntracyt
braz-czekoladowy-185Czekoladowy brąz
ciemny-brazCiemny brąz
zloty-dabZłoty dąb
orzechOrzech
wichesterWinchester
mahonszersloje11Mahoń
kolornik RALZobacz inne kolory RAL

Kolorystyka siatki

czarnaCzarny
szaraSzary

Galeria


Katalog Roletki tekstylne i moskitiery

pobierz

Sprawdź gdzie możesz kupić nasze produkty.