DK-PROF na targach w Nawojowej

targiFirma DK-PROF, producent bram garażowych, rolet zewnętrznych, rolet tekstylnych oraz moskitier uczestniczył w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGROPROMOCJA 2013 Wystawa, zorganizowana przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach, odbyła się w dniach 7 – 8.09. 2013 w Nawojowej koło Nowego Sącza.

AGROPROMOCJA to jedna z największych tego typu imprez w regionie. Goście odwiedzający wystawę, mają okazję poznać liczne nowości rynkowe z wielu branż, oferowane przez firmy z kraju i zagranicy.
Stoisko DK-PROF, podczas dwóch dni wystawy, odwiedziło kilka tysięcy osób, zapoznając się z pełnym asortymentem produktów firmy.
Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających, cieszyły się, znane z perfekcyjnego wykonania, segmentowe bramy garażowe DK-PROF. Natomiast, ze względu na swoją innowacyjną budowę oraz doskonałą funkcjonalność, równie popularne wśród gości odwiedzających stoisko DK-PROF były rolety tekstylne Dzień/Noc.
„Udział firmy DK-PROF w tegorocznej wystawie w Nawojowej jest jednym z elementów realizowanej obecnie przez naszą firmę strategii promocji marki na rynku. ” – mówi Jarosław Skoczeń, Kierownik Działu Rozwoju Sprzedaży DK-PROF.