Bramy garażowe rolowane

bramy rolowaneBramy garażowe rolowane produkowane w naszej firmie charakteryzują się wysoką jakością, oraz konkurencyjnymi cenami. Dzięki zastosowaniu estetycznej skrzynki aluminiowej do której zwijany jest pancerz bramy rolowanej, brama tego typu zajmuje mniej miejsca niż w przypadku innych rozwiązań. Skrzynka bramy rolowanej montowana jest na nadprożu, w zależności od potrzeb po wewnętrznej, lub zewnętrznej stronie pomieszczenia. Bramy garażowe rolowane stosuje się w różnego rodzaju garażach. Jednym z powodów zastosowania takiej opcji, jest brak miejsca na prowadnice sufitowe. Zastosowanie prowadzenia pionowego, oraz płaszcza bramy, zwijanego do skrzynki sprawia, że brama nie zajmuje dużo miejsca. Bramy garażowe rolowane produkowane przez DK-PROF to najbardziej optymalne rozwiązania tego typu dostępne na rynku.

Kolorystyka pancerzy bram garażowych rolowanych

Proponujemy Państwu szeroką paletę kolorystyczną, pozwalającą dopasować kolor bramy rolowanej do elewacji budynku. W ofercie DK-PROF dostępne są zarówno bramy w kolorach drewnopodobnych jak również bramy malowane w wybranych kolorach z palety RAL. Bramy rolowane dostępne są w sześciu standardowych kolorach.

Budowa bramy garażowej rolowanej

Budowa bramy garażowej rolowanej

Brama garażowa rolowana DK-PROF jest wykonana w całości z aluminium. Standardowo wyposażona jest w skrzynię umieszczoną na nadprożu, w której znajduje się wał wraz z pancerzem. Brama rolowana posiada pancerz o grubości 18,5 mm wypełniony pianka poliuretanową.

Zobacz szczegółowy opis

pancerz alu

Pancerz aluminiowy

Bezpieczeństwo

hamulec-inercyjny

Hamulec bezpieczeństwa

korba

Korba do awaryjnego otwierania bramy

fotokomorka

Komplet fotokomórek zewnętrznych

Sterowanie automatyczne

rol_somfy

Silnik SOMFY

rol_pilot_2k

Pilot 2 kanałowy

rol_kluczykowy

Wyłącznik kluczykowy

rol_klawiszowy

Wyłącznik klawiszowy

Dodatki do bram garażowych rolowanych

rol_saxroll

Sterownik Axroll

rol_pancerz_przesz

Pancerz aluminiowy przeszklony

rol_pancerz_went

Pancerz aluminiowy wentylacyjny

Galeria

Sprawdź gdzie możesz kupić nasze produkty.