Bramy garażowe

bramy garazowe

W ofercie DK-PROF znajdują się bramy garażowe dedykowane zarówno do domów jednorodzinnych, jak i obiektów przemysłowych. Zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z wyjątkową starannością wykonania, sprawiają, że popularność bram garażowych DK-PROF ciągle rośnie wśród klientów na rynku krajowym i zagranicznym.

Oferta bram DK-PROF


Bramy garażowe segmentowe 60 mm

brama_segmentoweSegmentowe bramy garażowe z panelem grubości 60 mm to nowoczesna i energooszczędna propozycja pozwalająca uzyskać jeszcze wyższy poziom izolacji termicznej garażu. Dodatkową zaletą tego typu bram jest malowany, gładki panel gwarantujący ich stylowy i elegancki wygląd.

więcej


Bramy garażowe segmentowe 40 mm

brama_segmentoweSegmentowe bramy garażowe z panelem grubości 40 mm to funkcjonalne i niezawodne rozwiązania garażowe. Dostępne są w trzech wzorach przetłoczeń paneli oraz bogatej kolorystyce i szerokiej gamie oklein, dzięki czemu pozwalają na estetyczne dopasowanie bramy do elewacji budynku.

więcej


Bramy garażowe rolowane

brama_rolowaneBramy garażowe rolowane to doskonałe rozwiązanie dla garaży o małej głębokości lub ograniczonej powierzchni pod sufitem. Bramy rolowane polecane są do budynków prywatnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Na uwagę zasługuje bogata kolorystyka oraz wyposażenie dodatkowe.

więcej


Bramy przemysłowe

przemysloweSegmentowe bramy przemysłowe, wykonane są z ocynkowanych elementów stalowych. Dzięki swojej segmentowej konstrukcji zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni. Solidna i trwała konstrukcja bram przemysłowych DK-PROF, zapewnia bezawaryjną pracę oraz łatwą obsługę przez wiele lat.

więcej