Opakowanie

Precyzyjne opakowanie produktów DK-PROF jest gwarancją ich bezpiecznego transportu oraz dostawy do klienta w nienaruszonym stanie. Na podstawie wieloletnich doświadczeń, zabezpieczamy produkty w sposób optymalnie dopasowany do ich parametrów technicznych.

Bramy garażowe pakowane są w skrzynię drewnianą o mocnej konstrukcji, która uniemożliwia przesuwanie poszczególnych elementów bramy względem siebie w czasie transportu. Każdy element bramy jest dodatkowo owinięty folią oraz starannie umocowany w skrzyni.

bramy_1

bramy_2bramy_4

Rolety zewnętrzne oraz rolety tekstylne pakowane są w specjalnie do tego celu zaprojektowane tuby wykonane z grubego, wielowarstwowego kartonu. Konstrukcja opakowania, pozwala idealnie dopasować długość tuby do indywidualnej długości rolety. Opakowania na rolety produkowane są w kilku standardowych szerokościach i wysokościach, dzięki czemu niezależnie od rodzaju produktu, idealnie spełniają swoje funkcje.

rolety_2


Również moskitiery wytwarzane w naszej fabryce są pieczołowicie pakowane i zabezpieczane na okres transportu.

Ważnym elementem procesu dostawy jest dla nas czytelne i łatwe w identyfikacji oznakowanie produktu. Zaawansowany system oznaczeń kodowych funkcjonujący w DK-PROF, zapobiega zagubieniu lub niewłaściwej lokalizacji miejsca przeznaczenia towarów.

O firmie

ofirmieKonkurencyjny rynek producentów bram garażowych i rolet zewnętrznych w Polsce stawia przed naszą firmą ambitne wyzwania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, optymalizujemy swoje produkty pod względem ich cech użytkowych. Jednocześnie dbając o niski poziom cen.

więcej

Ciągłe szkolenia

szkoleniaUdział Partnerów Handlowych w szkoleniach DK-PROF jest gwarancją najwyższego poziomu obsługi nabywców. Dostarczamy szeroką wiedzę z zakresu technologii produkcji oraz procesu montażowego naszych produktów.

więcej

Szybki transport

szybki transportGwarantujemy szybki i bezpieczny transport naszych produktów zarówno w Polsce jak i na obszarze Unii Europejskiej.

więcej