DK-SMART HOME

baner_smart_home
DK-SMART HOME to inteligentny system zarządzania urządzeniami zainstalowanymi w domu poprzez zewnętrzne moduły sterujące. System kontrolowany jest za pomocą panelu sterującego wyposażonego w czytelny i łatwy w obsłudze interfejs graficzny.

System DK-SMART HOME jest oparty na technologii Z-Wave. Dzięki podłączeniu jednostki centralnej do internetu, system umożliwia użytkownikowi sterowanie nim z dowolnego miejsca na świecie. Systemem zarządzać można za pomocą pilotów, smartfonów z odpowiednią aplikacją a także poprzez komputer oraz tablet.

Schemat połączeń elementów systemu DK-SMART HOME

Programowania systemu dokonuje się przy pomocy komputera lub innego urządzenia połączonego z siecią internetową, poprzez zainstalowaną aplikację sterującą. Dzięki dwustronnej komunikacji, system DK-SMART HOME poinformuje nas o aktualnym stanie poszczególnych urządzeń podłączonych do panelu sterującego. Będąc poza domem, możemy dowiedzieć się na przykład czy brama garażowa została zamknięta oraz w jakim położeniu znajdują się rolety zewnętrzne. System DK-SMART HOME współpracuje z większością dostępnych na rynku smartfonów dając swobodę sterowania i komunikacji.

shcemat fibaro na strone

Centrala Home Center 2

Centrala najnowszej generacji zarządzająca systemem DK-SMART HOME, zaprojektowana od podstaw jest doskonale dopasowana do wymogów współczesnych urządzeń instalowanych w naszych domach.

Centrala Home Center 2 jest wyposażona w dwurdzeniowy procesor Intel Atom 1,6 GHz oraz dysk RECOVERY 4GB MLC. Centrala posiada intuicyjny interfejs ułatwiający codzienną obsługę a poprzez internet można nią sterować z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo centrala posiada możliwość integracji z kamerami IP oraz systemem alarmowym.

Wyposażenie centrali Home Center 2

procesorAtom

Dwurdzeniowy procesor Intel Atom 1,6 GHz

dyskrecovery

Dysk RECOVERY 4GB MLC

pamiecram

1 GB Pamięci RAM

Centrala Home Center Lite

homecenter2_duzy
Centrala Home Center Lite jest urządzeniem o niewielkich gabarytach. Centrala umożliwia sterowanie domowymi urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Niewielki rozmiar centrali w połączeniu z prostą obsługą oraz bezprzewodową komunikacją sprawia, że zarówno montaż jak i obsługa centrali jest szybka i prosta. Home Center Lite wyposażona jest w intuicyjny interfejs którego funkcjonalność oraz układ możemy programować według naszych preferencji. Za szybkość działania systemu odpowiada potężny procesor Cortex A8 mający znikome zapotrzebowanie na prąd. Wysoka wydajność centrali pozwala na zarządzanie nawet 230 urządzeniami.

Wyposażenie centrali Home Center Lite

procesorARM

Procesor ARM Cortex A8 720 MHz

procesorARM

Dysk 128 MB SLC HDD

homecenterlite

Pamięć RAM 128MB

Elementy systemu DK-SMART HOME

dimmer211

Regulator oświetlenia

Shutter222

Sterownik Roller shutter

Switch211

Przełącznik

RGBW

Sterownik

Universal

Czujnik uniwersalny

fibaroWall

Wtyczka

Bypass

Czujnik dymu

flood Sensor

Czujnik zalania

Motion Sensor

Czujnik ruchu

Door/Window Sensor - kontaktron

Kontraktron

Sprawdź gdzie możesz kupić nasze produkty.