O Firmie

Misją firmy DK-PROF jest „Maksymalne dopasowanie oferty do potrzeb klienta”.

DK-PROF

Siedziba firmy DK-PROF Sp. z o.o. Biczyce Dolne 185

Firma DK-PROF Sp. z o.o. powstała w 2007 roku. DK-PROF jest sprawnie zarządzaną organizacją wytwarzającą segmentowe i rolowane bramy garażowe, rolety zewnętrzne, rolety tekstylne, moskitiery oraz drzwi.Siedziba firmy, w skład której wchodzi budynek biurowy o powierzchni 1200 m2 oraz hala produkcyjna o powierzchni 5000 m2, zlokalizowana jest w Biczycach Dolnych, obok Nowego Sącza.Firma posiada rozbudowaną sieć sprzedaży w Polsce oraz Europie.Firma zatrudnia obecnie kilkadziesiąt osób a poziom zatrudnienia dynamicznie rośnie. Warto podkreślić, iż liczna grupa pracowników związała swoją karierę z firmą DK-PROF od początku jej istnienia. Stabilne zatrudnienie oraz inwestycje w kapitał ludzki to czynniki, które stanowią ważne elementy strategii rynkowej DK-PROF.Nowoczesny i stale powiększający się park maszynowy a także dynamicznie rozwijająca się baza transportowa DK-PROF, zapewnia sprawną realizację zamówień oraz obsługę dostaw zarówno do klientów krajowych jak i zagranicznych.Swoją przewagę konkurencyjną firma buduje w oparciu o ciągłe podnoszenie poziomu jakości wytwarzanych produktów oraz optymalizację czasu produkcji.DK-PROF aktywnie angażuje się w działalność charytatywną i sponsoringową.480x60

Ciągłe szkolenia

ofirmieUdział Partnerów Handlowych w szkoleniach DK-PROF jest gwarancją najwyższego poziomu obsługi nabywców. Dostarczamy szeroką wiedzę z zakresu technologii produkcji oraz procesu montażowego naszych produktów.

więcej

Szybki transport

szybki-transportGwarantujemy szybki i bezpieczny transport naszych produktów zarówno w Polsce jak i na obszarze Unii Europejskiej.

więcej

Bezpieczne opakowanie

bezpieczne pakowanieW DK-PROF przykładamy szczególną wagę do należytego zabezpieczenia produktów. Dbamy o jakość produktów od momentu rozpoczęcia produkcji, aż do chwili przekazania gotowego wyrobu naszemu Klientowi.

więcej