Moskitiery

moskitieryMoskitiery są bardzo praktycznym rozwiązaniem, chroniącym pomieszczenia wewnątrz budynku przed uciążliwymi insektami. Doskonale sprawdzają się szczególnie w lecie, kiedy większość czasu spędzamy przy otwartych oknach czy drzwiach balkonowych. Moskitiery uniemożliwiają owadom, w tym komarom oraz muchom, przedostanie się do biura, domu czy mieszkania, a tym samym zapewniają komfort ich użytkownikom.
Szeroki wybór różnych typów moskitier oraz ich bogata kolorystyka pozwalają na dopasowanie najskuteczniejszych rozwiązań dla różnych typów drzwi i okien.

Sprawdzona skuteczność

Dbamy o atrakcyjność naszej oferty i maksymalne dopasowanie jej do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Chcemy by nasze produkty były coraz lepsze, dlatego nieustannie rozwijamy rozwiązania wpływające na ich jakość, funkcjonalność i trwałość.

moskitieraMoskitiery DK-PROF dostępne są w kilku typach, pozwalających dobrać optymalne rozwiązanie do różnych rodzajów i rozmiarów okien oraz drzwi. Ramki moskitier w różnych wariantach kolorystycznych pozwalają na dopasowanie moskitier do pozostałych elementów stolarki, także pod względem estetycznym. Siatka moskitier wykonana jest z włókna węglowego, odpornego na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia i jednocześnie perfekcyjnie spełniającego swoją rolę, jaką jest skuteczna ochrona przed insektami.

Chcesz kupić także rolety zewnętrzne?
Weź pod uwagę możliwość zintegrowania ich z moskitierami. Rozwiązanie takie można zastosować w systemach rolet: elewacyjnych, podtynkowych i nadstawnych. Moskitiera znajdująca się w skrzynce rolety zwijana jest niezależnie od pancerza – tym samym gwarantuje maksymalną skuteczność i komfort użytkowania, bez wpływu na wygląd okien i fasady.

Rodzaje Moskitier DK-PROF