(Polski) SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

DK-PROF to prężnie działająca firma, o dużym doświadczeniu i stabilnej pozycji.

Aktualnie Firma poszukuje kandydata na stanowisko:
KIEROWNIK REGIONALNY

Nr referencyjny oferty: KR/DK-PROF.
MIEJSCE PRACY

REJON WOJEWÓDZTW – ZACHODNIOPOMORSKIEGO, LUBUSKIEGO, WIELKOPOLSKIEGO
OPIS STANOWISKA

- realizacja uzgodnionego poziomu sprzedaży produktów firmy DK-PROF – GRUPA DAKO;
- nawiązywanie nowych kontaktów handlowych;
- budowanie więzi z Partnerami Handlowymi oraz z potencjalnymi klientami firmy: dealerami, firmami budowlanymi, instytucjami;
- monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz rekomendowanie zmian w produktach oraz strategii działań handlowych;
- wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie;
- przeprowadzanie szkoleń technicznych;
- reprezentacja firmy na podległym terenie
WYMAGANIA

- wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
- umiejętność wnikliwej oceny potrzeb klienta, zdolności negocjacyjne i perswazyjne;
- bardzo dobre zdolności interpersonalne;
- wysoka komunikatywność;
- konsekwencja w dążeniu do realizacji celów;
- inicjatywa i przedsiębiorczość;
- dobra organizacja pracy;
- sumienność;
- prawo jazdy kat. B.
OFERTA

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- ciekawą pracę w młodym, przyjaznym zespole;
- możliwość rozwoju i pakiet szkoleń;
- wynagrodzenie stałe oraz motywacyjne – uzależnione od efektów pracy;
- niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji ze zdjęciem pocztą elektroniczną z imieniem i nazwiskiem w nazwie pliku oraz numerem referencyjnym w temacie wiadomości na adres: rekrutacja@dk-prof.eu lub w formie pisemnej na adres: DK-prof Sp. z o.o. Biczyce Dolne 185, 33-395 Chełmiec (z dopiskiem Do Działu Personalnego) tel. 18 440-42-97, fax 18 443-19-48.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Zapewniamy dyskrecję.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.