kolaż

Szkolenia DK-PROF

ulotkiPodstawą rzetelnej sprzedaży i udanych relacji z klientami jest kompleksowa wiedza na temat oferowanych produktów. W DK-PROF dbamy o przekazywanie naszym kontrahentom fachowej wiedzy. Specjalnie dla nich organizujemy szkolenia produktowe, pozwalające na poszerzenie wiedzy na temat aktualnej oferty produktów DK-PROF, poznanie nowości rynkowych oraz rozwiązań technicznych stosowanych w produktach firmy.

Najwyższa jakości produktów powinna iść także w parze z profesjonalnym montażem – tylko takie połączenie gwarantuje sprawne funkcjonowanie poszczególnych elementów wyposażenia i trwałość na lata. Prowadzone w DK-PROF szkolenia montażowe mają charakter praktyczny – w ich trakcie nasi specjaliści prezentują m.in. wszystkie etapy montażu bram garażowych i rolet zewnętrznych. Szczególną uwagę podczas szkoleń zwracamy na zagadnienia dotyczące montażu i programowania automatyki do naszych produktów: napędów do bram i rolet, pilotów itp. W trakcie szkolenia, pod okiem doświadczonych pracowników  można spróbować swoich sił zarówno w montażu, jak i programowaniu.

Zależy nam na naszych Partnerach i budowaniu dobrych relacji – dlatego staramy się dać naszym kontrahentom i pracownikom możliwość wzajemnego poznania się. Szkolenia organizujemy tak, by znalazł się w nich czas na miłe spędzanie czasu w przyjaznej atmosferze. Wspólne wyjście na kręgle, jest nie tylko okazją do wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń, ale także szansą na zdobycie głównej nagrody, którą jest voucher na wyposażenie ekspozycyjne.

Serdecznie zachęcamy do udziału w szkoleniach. Wszelkie informacje na ich temat można uzyskać w Dziale Personalnym: szkolenia@dk-prof.eu, tel.18 449 28 40