Opnie klientów

Data: 13.01.2014.
Z przyjemnością potwierdzamy profesjonalizm i skuteczność Firmy DK-Prof, wywiązywanie się ze wszystkich podjętych zobowiązań oraz kompletność obsługi w zakresie doradztwa technicznego.
Firma: „EXTEMPLO” Dariusz Gruca, Biała Niżna

Data: 9.01.2014.
FHU „BUD-SYSTEM” s.c. w Ostrowcu Św. rekomenduje firmę DK-PROF sp. z oo.
Z producentem DK-PROF sp. z o.o. współpracujemy od lutego 2013r. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani w przebiegu dotychczasowej współpracy w zakresie zamówień bram garażowych i rolet zewnętrznych.
Firma DK-PROF nigdy nas nie zawiodła. Zawsze dostarczała swoje towary na czas i były one najwyższej jakości.
Dział sprzedaży kontaktował się z nami telefonicznie w celu omówienia wszelkich wątpliwości, zawsze dostawaliśmy potwierdzenie zamówienia z terminem odbioru.
Firmę cenię za wysoką jakość oferowanych produktów, realizację w założonym terminie, rzetelność we współpracy.
Polecam producenta DK-PROF jako solidnego i dobrego partnera, z którym współpraca niesie wiele korzyści.

Pozdrawiam,
Katarzyna Surowiec (współwłaściciel firmy).

Data: 9.01.2014.
DK-PROF to wysoka jakość produktu i konkurencyjna cena.
Zaangażowanie we współpracę, oferowanie konkurencyjnych rozwiązań, rzetelne przedstawienie oferty, oraz kompleksowe doradztwo przedsprzedażowe, to zalety dzięki którym współpraca z firmą DK-PROF przebiega w przyjaznej atmosferze.
POLECAM:
Firma: F.H.U „EFEKT” OLKUSZ

Data: 10.09.2013.
Z firmą DK-PROF współpracujemy do roku 2009, dotychczas nie mieliśmy zastrzeżeń do jakości zakupionych produktów oraz poziomu obsługi klienta.
Firma: FINESTRA (Jelenia Góra)

Data: 5.08.2013.
Serdecznie polecam Państwu firmę DK-PROF jako sprawdzonego producenta segmentowych bram garażowych oraz rolet zewnętrznych. Bardzo dobre jakościowo produkty oferowane są w atrakcyjnych cenach.
Franciszek Pałka
Firma: BUDREM (Biłgoraj)

Data: 17.07.2013.
Firmę DK-PROF wyróżnia sprawna komunikacja oraz dobre rozumienie potrzeb klienta. Nasza współpraca z DK-PROF przebiega bardzo sprawnie.
Firma: KAREN (Puszcza Mariańska)

Data: 21.05.2013.
DK-PROF oferuje doskonałe jakościowo produkty. Zarówno segmentowe bramy garażowe jak i rolety zewnętrzne spełniają najwyższe oczekiwania klientów.
Firma: OKNOWER (Krosno)

Data: 27.02.2013.
Z wielką przyjemnością polecamy firmę DK-PROF, która w naszej ocenie, należy do firm o wysokim poziomie profesjonalizmu.
Firma F.H.U.R. COMPLEX (Nowy Sącz)