KIEROWNIK REGIONALNY

ofertapracy-header

Aktualnie Firma poszukuje kandydata na stanowisko
Nr referencyjny oferty: KR/W/DK-PROF.
MIEJSCE PRACY
  • rejon województw: wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego, lubuskiego
OPIS STANOWISKA
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży produktów DK-PROF ( bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki tekstylne, moskitiery),
  • nawiązywanie kontaktów i budowa więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy: dealerami, firmami budowlanymi, instytucjami,
  • identyfikacja potrzeb klientów i dostarczanie informacji na temat technicznych parametrów produktów, zapewnienie doradztwa technicznego dotyczącego produktów, usług, serwisu,
  • monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych,
  • wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie,
  • przeprowadzanie szkoleń technicznych,
  • reprezentacja firmy na podległym terenie
WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • znajomość branży stolarki otworowej,
  • umiejętność wnikliwej oceny potrzeb klienta, zdolności negocjacyjne i perswazyjne,
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne,
  • wysoka komunikatywność,
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
  • inicjatywa i przedsiębiorczość,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność,
  • prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń,
  • wynagrodzenie stałe oraz motywacyjne – uzależnione od efektów pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji ze zdjęciem pocztą elektroniczną z imieniem i nazwiskiem w nazwie pliku oraz numerem referencyjnym w temacie wiadomości na adres: rekrutacja@dk-prof.eu lub w formie pisemnej na adres: DK-prof Sp. z o.o. Biczyce Dolne 185, 33-395 Chełmiec (z dopiskiem Do Działu Personalnego) tel. 18 440-42-97, fax 18 443-19-48.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Zapewniamy dyskrecję.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.